Massaaž (30, 60, 45, 75, 90 minutit)

Seanss sisaldab: küsitlust ja seisundi hindamist, vajadusel lihaste testimist ja tasakaalustamist, massaaži.  Kombineerin intuitiivselt vastavalt kliendi seisundile erinevaid massaažiliikide tehnikaid: 

* klassikalist rootsi massaaži  kus kasutatavad võtted liiguvad tasapisi naha pinnalt sügavamale. Soojeneb nahk,  nahaaluskoekihid, soojenevad lihased. Pikad libistused viivad inimese süvalõdvestuse seisundisse.  Suunatud lihaspingete vähendamisele, vere- ja lümfiringe soodustamisele, liigesliikuvuse parandamisele ning kehasüsteemide tasakaalustamisele, taastamisele ja arendamisele.

* Kombineeritult käsimassaažiga kasutan vajadusel kuppe. Kupuga tekitatud vaakumi abil mõjutan keha pindmisi pehmeid kudesid ja selle kaudu kogu organismi. Kupumassaaž trimmib nahka, puhastab poore, vähendab tselluliiti, tõhustab siseorganite tööd, intensiivistab verevarustust, selle tagajärjel vähenevad lihaspinged ning liigesprobleemid.

 * Pingestunud lihaste efektiivsemaks taastamiseks kasutan  spordimassaaži mõjutusi – lihaste avardamist, venitusi, vastupanuga liigutusi, pinguta – lõdvesta – venita süsteemi. 

* segment- ehk ravimassaaži mõjutusi teostan selja ja kaela kindlatele piirkondadele, et leevendada valusündroomi ja parandada siseorganite tööd.

* Tai massaaži kindlate tugevate hingamisrütmis  tehtavate vajutuste ja venituste abil vabastan blokeeritud energia. Tasakaalustub hinge, keha, mõtete ja tunnete vaheline koostöö.

* Trigerpunktide mõjutusi

* Psühhosomaatilist lihasmassaaži

* Lisaks kasutan hingamistehnikaid, visualiseerimist, harjutusi, tühistavaid lauseid, et vaevuste tekkepõhjused kõrvaldada.

Hinnakiri

30 minutit 30 EUR
45 minutit 42 EUR
60 minutit 50 EUR
75 minutit 60 EUR
90 minutit 72 EUR

Aroomi puudutus – tehnika (AROMATOUCH TECHNIQUE)

See on 45 minutiline protseduur, mis jätab tunde, nagu oleksite terve päeva spaas olnud.

Hind 45 EUR

Mis on AromaTouch?

DoTerra AromaTouch`i tehnika on midagi enamat kui lihtsalt massaaž. See on kogu keha ja vaimu lõõgastusravi, mis annab kehale ja meelele rahu ja tasakaalu. Üha rohkem inimesi on avastanud ja avastavad eeterlike õlide kasulikkuse oma igapäevaelu toetamisel. Seda silmas pidades arendas dr. David K.Hill DoTerra eeterlike õlidega tehnika AromaTouch, mis on kliiniline lähenemisviis eeterlike õlide kasutamiseks.

AromaTouch tehnika seisneb eeterlike õlide kandmises piki selja ja jalgade energiakanaleid ning vistseraalseid kontaktpunkte. Selleks, et aidata tasakaalustada keha sümpaatilist ja parasümpaatilist närvisüsteemi. See tehnika vähendab füüsilisi ja emotsionaalseid stressitekitajaid ning toetab närvisüsteemi tööd. See ei ole massaaž, vaid tehnika, mis on lõõgastav meetod terapeutiliste eeterlike õlide paikseks pealekandmiseks.

ETAPID

AromaTouchi tehnika töötab neljal põhimõttel (etapil):

 • stressiga toimetulek
 • immuunne tugi
 • vähenenud põletik
 • oma keha autonoomse tasakaalu toetamine.

Iga etapp sisaldab konkreetset rakendust – kaks eeterlikku õli või eeterlike õlide segu, mis on spetsiaalselt loodud heaolu ja emotsionaalsete ja füsioloogiliste funktsioonide toetamiseks.

Kinesioteipimine

Kinesioteip on spetsiaalne veniv teip, mis on valmistatud elastsest kangast nagu puuvill või puuvill-nailonist ning akrüülliimist. Riie on lateksivaba ning töödeldud nii, et see ei tekitaks nahale ärritusi. See teip on oma loomuselt väga vastupidav aktiivsele liikumisele ning on täiesti veekindel. Püsib nahal kuni 5 päeva, ilma seda ärritamata.

Kinesioteipimine on levinud peamiselt sportlaste seas ja spordimeditsiinis, kus kasutatakse seda nii vigastuste raviks, taastumiseks kui ka võimalike vigastuste ennetamiseks. Kuid teipimisest võivad kasu saada kõik, alates väikestest lastest lõpetades vanuritega.

Peamiselt kasutatakse kinesioteipimist pehmekoe traumade puhul (nagu näiteks lihasrebendid), lihaspingete ja valude korral (näiteks pinged, mis tulenevad sundasendis töötamisest), lihase ja naha tursete korral ning liigeste probleemide korral.

Kinesioteipimine aitab stabiliseerida ning ka fikseerida traumeeritud piirkonda, parandab sealset verevarustust, ainevahetust ning lümfiringet ja aitab üleüldiselt kaasa erinevatele taastumis- ning ravi protsessidele. 

Hinnakiri

Teibi hind 1 m = 2.50 € + seansi aeg

Konsultatsioon ja paigaldus:

15 minutit 10 EUR
30 minutit 19 EUR

Soe parafiinteraapia kätele

Käed paljastavad meie elust rohkem, kui tahaksime. Need ei valeta vanuse, töö ega ka tunnete kohta.

Rikkalikult nahka niisutav parafiinteraapia põhineb suurel soojusmahtuvusel ja rikkalikul õlide sisaldusel. Parafiin toimib nagu isoleermaterjal, mis seob soojust ja niiskust ja seetõttu avanevad nahapoorid nagu „minisaunas“.

See lihtne ja  samas luksuslik protseduur mõjub rahustavalt ja lõõgastavalt, abi  leiavad  kindlasti need kellel on aeglane vereringe ning käed sageli külmetavad. Soe parafiinikate sobib vananevale nahale, kuivadele küünenahkadele  ning punetavatele sõrmedele.

Lase hellitada oma käsi!

Parafiinteraapiat kätele on võimalik ühendada massaažiseansiga ning loomulikult võimalik endale või sõbrale tellida  ka täiesti iseseisva protseduurina.

Hind 15 EUR

Parafiini toimed
 • Sügavniisutav toime
 • Pehmendab, rahustab ja toidab nahka
 • Nahk omandab terve jume
 • Tugevdab lihasstruktuuri
 • Vähendab valusid liigestes
 • Rahustab ja lõõgastab
 • Paraneb  vereringe
 • Pehmendab küünevalle
Kuidas protseduur toimub?

Ennem parafiiniprotseduuri puhastatakse nahk antiseptikumiga, seejärel kantakse kätele kergete masseerivate liigutustega niisutava toimega kooriv geel-kreem, mis sisaldab jojobaõli, sidruniekstrakti, kummeliekstrakti, päevalilleseemneõli ja alantoiini. Seejärel eemaldatakse kreemi jäägid ning kantakse kätele sügavniisutava toimega collagen-elastin kreem, mis muudab naha pehmeks ja elastseks.  Siis kastetakse käed sooja parafiinivanni ning seejärel kaetakse kilekoti ja froteekindaga, mis isoleerivad ja hoiavad parafiini soojust. Lõpetuseks eemaldatakse parafiin käte küljest ning tehakse sidruni-, ananassi- ja kaeraekstrakti sisaldava intensiivselt niisutava kätekreemiga kätele massaaž.

Kõrvaküünlad

… lõõgastav, rahustav, lohutav -puhas wellness!

Kõrvaküünla põledes tekib õrn vaakum ja kuumus, mis parandab vereringet ning on hea kõrvade-, nina – ja kurgu piirkonnale.

 • See aitab vabastada energia õõnsustes, mis on erinevate haiguste tõttu blokeerunud;
 • Aitab pehmendada tihenenud kõrvavaha;
 • Stimuleerib akupunktuurpunkte, mis asuvad kõrvatrummli ümber;
 • Suurepärane mõju inimese bioenergeetilisele süsteemile – väga lõdvestav ja kergesti stressist vabastav.

Kõrvaküünaldest on abi:

 • Kroonilised kõrvaprobleemid (tihenenud kõrvavaha, siinus probleemid, tinnitus);
 • külm, peavalu, kurguvalu;
 • heinapalavik, allergia;
 • kõikidele kes töötavad õues või tolmustes keskkondades, lendavad regulaarselt , tegelevad veespordiga.

Kõrvaküünlaid võib kasutada ühekordselt või kuurina.

Soovituslik kuur: esimene nädal üks küünal päevas, teine nädal üks küünal ülepäeviti. Krooniliste probleemide korral võib olla kuur pikem kuid kahe ravinädala möödudes peab jääma üks nädal vahele ennem kui algab uus kahenädalane kuur.

Ühe küünla maksimum põlemisaeg on 11 minutit. Kogu protseduuri kestvus 25 minutit + soovituslik lõdvestumine lamades 10-15 minutit.

Soovituslik on hoida peale protseduuri 24h kõrvad soojas ja kuivad.
Hind
1x 15 EUR
10X 120 EUR
Kõrvaküünlad + massaaž 12 EUR + massaažiseansi hind

Hinnakiri

1x 15 EUR
10x 120 EUR
Kõrvaküünlad + massaaž 12 EUR + massaažiseansi hind

Biovälja diagnostika ja korrektsioon

Bioväli ehk aura on väli, mis ümbritseb meie füüsilist keha. Inimese bioväli on tema tähtsaim kaitse, eelkõige teiste inimeste eest aga ka haiguste eest. Samuti annab aura inimesele infot asjaoludest käesolevas hetkes. Annab infot asjadest, mis on inimese lähedal ajas ja ruumis.

Aura suurus oleneb otseselt inimese kogu organismi ja tema organite tervislikust seisundist. Terve inimese bioväli on normaalseisundis ühtlaselt jaotunud pealaest kuni jalataldadeni munakujulises vormis. Kusjuures tema laiem osa paikneb peapiirkonnas.

Vähemgi kalle, mis rikub seda biovälja, näitab probleemi inimese kehas.

Aura järgi saab teha diagnostikat. Välja suuruse, vormi, värvi või intensiivsuse järgi saab lugeda informatsiooni intellekti, emotsionaalse olukorra ja füüsilise seisundi kohta. Aura salvestab peaaegu kõik, mis toimub inimese psüühikas. Välja kontuurjoonte järgi on võimalik avastada negatiivseid mõjusid inimesele, nende iseloomu, tugevust, põhjust ja algallikat. Tervikuna võib siis joonistada täieliku pildi inimese väljast tema keha ümber. Paljud “muhud”, “lohud” räägivad välja muutustest mõjutuste suhtes. Iga negatiivne toime tekitab deformatsiooni. Biovälja diagnoosteerimisel võivad esinevad energia lohukesed, lõhed, energia pumpamine, energia kadu maasse, energia surve, erinevate olendite kleepumine, erinevate kujudega deformatsioonid.

Kogemus on näidanud, et tavaline ja suhteliselt terve inimene omab kaitsesfääri 50-70 cm. Kui väli on väiksem kui 40 cm võib rääkida energeetilise tasakaalu häiritusest. Sellise väljaga inimene reageerib tugevalt ümbruskonna muutustele, on tihti haige. Kui aga väli on kõigest 15-20  cm on inimene väga nõrgestatud. Selline bioväli võib rääkida kriitilisest olukorrast.

Mida nõrgem väli, seda enam saab ka inimest mõjutada.

Mitte teades ja nähes haige topoloogilist välja, satuvad arstid tihti segadusse haiguse määramisel ja üritavad medikamentaalselt haiguse sümptomeid kõrvaldada. Samal ajal kui tõsiseid biovälja deformatsioone ravimitega parandada ei saa.

Biovälja diagnostika  ja korrektsioon toimub  tervendaja peopesadega.

Seansi pikkus 60-120 minutit.

Hind 50 – 90 EUR