Üritused

Kundalini jooga grupitund “Iseendaga ühendus – mina otsustan ja juhin oma elu!”
Kolmapäeval 17. juuli, kell 18.00 – 20.00 (2h)
Taevaskoja külamaja saalis (Taevaskoja tee 3, Taevaskoja küla)
Sügavama ühendustunde arendamine tähendab rohkem kontakti iseendaga, oma eesmärgiga, oma tugevustega ja oma ideedega. See tähendab tihedamat ühendust iseenda ja maailmaga. Selle tugevama teadlikkuse ja seotuse tunnetamine suurendab sinu uudishimu, loovust, suhtlemise selgust, hoolivust ja kaastunnet (enda ja teiste vastu).
Lihtsamalt öeldes on enesega ühenduses olemise seisund selline, kus te häälestute regulaarselt oma emotsionaalsetele, vaimsetele ja füüsilistele vajadustele ning austate neid oma igapäevaste toimingute käigus. Sa kuulad oma intuitsiooni. Sa elad täielikult oma füüsilises kehas. Saad kiiresti kindlaks teha, mis sinu tundeid riivab, millise liigutuse järele sinu keha valutab, millal vajad omaette olemise aega ja kuidas see, mida sa sellel hetkel teed, sobib sinu suurema elueesmärgiga. See on kõrgendatud olek.
Tugeva sisemise kompassi abil saad selgelt aru, mis on sinu jaoks oluline.
Oled oodatud tundi ja sa tunned end täidetuna nii hetkes kui ka suures pildis – sest tead, et täidad oma sügavaimaid vajadusi. Olles ühenduses ja pühendunud oma tõelistele soovidele ja eesmärkidele, muutuvad need tõenäolisemaks.
Palun anna oma osalemise soovist eelnevalt teada, kas helistades või saates sõnumi (Tel. 56 15 3222)
Tundi juhendab kundalini jooga õpetaja Kaja Bleive/Anterdhyan Kaur
Osalustasu 20.- EUR